YARIN ŞİMDİDEN GÜZEL

Türk bilim kadını Asu Özdağlar, dünyanın en prestijli üniversitelerinden biri olan MIT'nin Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar Bilimleri bölüm başkanı oldu.

Kutlama için bayrakları asın, 9 Mart 2018’de daha önce hiç duymadığımız şarkılar içeren yepyeni bir Jimi Hendrix albümü yayınlanıyor.

Danimarkalı doğa aşığı tasarımcı Thomas Dambo ve ekibinin el emeği olan bu kuş yuvalarına hayran olmamak elde değil!

Danimarkalı tasarımcılar tarafından tamamen geri dönüştürülmüş malzemeden inşa edilmiş olan bu evi doğa dostları görmeli!

60 yaş üstünü yeniden sosyal hayata bağlayabilmek amacıyla eğitim hayatına başlayan Tazelenme Üniversitesi, Türkiye'nin dört bir yanındaki üniversitelere yayılıyor. 

Ahmet Tutkun, taksicilerin imajının pek de iyi olmadığı İstanbul gibi bir şehirde, müşterilerine ücretsiz olarak çikolata, kek, içecek ve internet imkanı sunarak çok farklı bir profil çiziyor. 

Düğün fotoğrafları her daim özeldir ancak bazıları daha da özel, zira bu fotoğraflarda gelin ve damada ek olarak sevimli misafirler de var!

Kimi yüzyıllar öncesinden kalma, kimi ise yakın zamanda yapılmış. Ama hepsinin ortak özelliği akılları baştan alacak harika tasarımları. 

Koreli sanatçı Hyocheon Jeong, aşık olma sürecinin küçük ve benzersiz detaylarını ölümsüzleştiren şahane çizimlere imza atmış.

Eski beyaz yakalı, yeni seyyah Rich East'le tanışın! Kedisi Willow ile tüm Avustralya'yı karış karış gezmeye çıkmış!

Üsküdar Belediyesi tarafından bir sosyal sorumluluk projesi olarak faaliyete geçiriren Tebessüm Kahvesi'nde 10 down sendromlu personel garsonluk yapıyor.

49 dönümlük orman arazisi üzerine kurulu Isparta Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Türkiye'nin en büyük bakım ve rehabilitasyon merkezi oldu.

Geoff Edwards, eski bir evsiz ve yeni bir Cambridge öğrencisi. İlham veren hikayesi adeta "okumanın yaşı yoktur" diyor!

Kitabı elektronik ortamda okumayı sevenler için güzel bir haberimiz var. Halk Kütüphaneleri'nde artık e-kitap hizmeti de var.

Comedy Wildlife Photography Awards yarışmasına katılan 3500 sevimli hayvan fotoğrafından finale kalanlar haberimizde!

Chi Chi, Güney Kore'den ABD'ye uzanan öyküsüyle engel tanımayan bir yaşam sevincinin tüm zorlukları aşacağını ispatlıyor!

Hamurundan sosuna, peynirinden malzeme seçimine, pişirme tekniğinden sunumuna kadar bir İtalyan klasiği olan pizzaya bu workshop ile hakim olacaksınız.

Hayata Sarıl Derneği, harika bir sosyal sorumluluk projesine imza atarak Türkiye'nin ilk evsizler lokantasını faaliyete geçirdi. 

Dünya çapında soyu en tehlikede olan kuş türlerinden biri olarak bilinen küçük akbabaların Kars'ta yuvasının bulunması kuş gözlemcilerini heyecanlandırdı.

Tierpark Berlin hayvanat bahçesinde dünyaya gelen kar leoparı yavrusu Kitai, görenleri kendine hayran bırakıyor!

Fazıl Say göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Say, 29 Ekim akşamı klasik müzik dünyasının en prestijli müzik ödülü olan ECHO Klassik'i bir kez daha alacak. 

Türkiye’nin ilk ekolojik yuvası olma özelliği taşıyan Bahriye Üçok Ekolojik Çocuk Yuvası, dünyanın en iyi tasarlanan 10 okulu arasına girdi. 

İzmirli genç müzisyen Batu Şener, ünlü müzisyen John Powel ile birlikte milyonların izlediği popüler filmleri müziklerini besteliyor. 

Kış, istemek de geliyor! Bünyede kırıklık, yorgunluk ya da depresyon emareleri görülmeye başladı mı? Reçeteniz bu beş muazzam gıdada!

İşte ne anneler var dedirtecek haberlerden biri daha.... Bu kez Çin'den. 

Bu sevimli bebek annesini market alışverişindeyken gafil avlamış ve oracıkta doğuvermiş. Sonradan yapılan bu çekim muhteşem!

Avustralyalı Rebecca Colefax’ın çektiği bebek fotoğraflarının güzelliğine inanamayacaksınız!

Matteo ve vahşi doğanın minik utangaçlarının dostluğu görenleri gerçekten de hayrete düşürecek cinsten...

İnternet kedisiz olmaz, her site kedili içerik yapar ancak Pam Pam gibisini görmediğinize eminiz. Pozlarına bayılacaksınız!

Bahçesinde yaralanmış sincaplar bulan Ashly Deskins onları beslemekle kalmamış, adeta sincaplar için bir yuva kurmuş.

Orman Kaşifleri Projesi ile 16 bini aşkın çocuk; güneş, su, hava, bitkiler, ağaçlar ve ekosistemdeki diğer canlıların dünyasında keşif dolu bir yolculuk yaptı.

Bir yastıkta 40 yıl kocanır da bu kadar stil sahibi mi kocanır yahu! Japon çiftimiz Instagram'ın yeni stil ikonu olmuş vaziyette!

Japonya, hayatın pek çok alanında dünyanın geri kalanını hem şaşırtmaya hem de insanlığa kalıcı dersler vermeye devam ediyor.

Fotoğraf sanatçısı Tammy Swarek, sokak köpekleri ile ilgili oldukça enteresan bir çalışmaya imza atıyor...

New York'lu berber Mark Bustos, uzun zamandır pazar günlerini evsizlere ve parası olmayanlara ayırıyor. Bu fotoğraflar size “İnsanlık ölmemiş!” dedirtecek. 

Fotoğrafçılıkta “an” yakalama çok önemlidir. Alman fotoğrafçı Christian Vieler bu konuda iddialı bir isim.


1 / 1
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır.
Gondor Medya İletişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti