Haberi Paylaş!
DİZİ
01.07.2019

Yeni ABC dizisi Grand Hotel'de aksiyon hiç eksik olmayacak

Santiago ve Gigi Mendoza çiftinin sahibi olduğu Grand Hotel’de macera, dram ve skandallarla örülü bir serüvene çıkmaya hazır msınız? 


Miami Beach’in son büyük aile işletmesinde konaklamaya hazır mısınız? Santiago ve Gigi Mendoza çiftinin sahibi olduğu Grand Hotel’de hep birlikte macera, dram ve skandallarla örülü bir serüvene çıkacağız. Mendoza ailesinin her metrekaresini ezbere bildiği bu otelde; ünlü iş adamları, uyuşturucu baronları, dünya starları ve mirasyediler konaklayacak. En ufak bir hatanın otele faturası ağır olacak ve Mendoza familyası, otellerinin başına hiçbir şey gelmesin diye ellerinden geleni ardlarına koymayacak!


Grand Hotel’in başrolünde Latin kökenli iki efsane oyuncu var. Latin televizyon ve sinema dünyasının en sevilen oyuncu ailesi olan Bichir’ın en önemli üyelerinden Demián Bichir’i Quentin Tarantino’nun The Hateful Eight adlı filminden hatırlarsınız. Grand Hotel’in güzeller güzeli sahibesi rolünde izleyeceğimiz Latin afet Roselyn Sánchez’i ise, Without a Trace, Rush Hour 2, Boat Trip ve The Game Plan gibi Hollywood yapımlarından tanıyoruz.


Bu arada dizinin yardımcı oyuncu kadrosu da bir hayli iddialı isimlerden oluşuyor. Denyse Tontz (All My Children), Bryan Craig (General Hospital), Wendy Raquel Robinson (The Steve Harvey Show), Lincoln Younes (Home and Away), Shalim Ortiz (CSI: Miami), Anne Winters (13 Reasons Why), Chris Warren (High School Musical) bu renkli dizi için kamera karşısına geçecek olan isimler. Dizinin yapımcı koltuğunda oturan en önemli isim ise, Desperate Housewives dizisindeki rolüyle akılları alan, güzeller güzeli Eva Longoria! ABC Studios tarafından çekilen ve Disney’in sahibi olduğu ABC kanalında yayınlanacak olan Grand Hotel, 17 Haziran gecesi yayınlanacak ilk bölümüyle seyirciyle buluştu.