Haberi Paylaş!
OYUN
18.01.2018

God of War oyununa müthiş koleksiyoncu seti

Yılın merakla beklenen oyunlarından olan God of War için koleksiyonculara özel inanılmaz bir set duyuruldu! İçeriği görmelisiniz!


2018 yılında özellikle de Playstation sahiplerinin merakla beklediği o özel oyun olan God of War için muazzam bir koleksiyoncu versiyonu çıkacağı duyuruldu. God of War: Stone Mason Edition adıyla satılacak olan bu setin içeriğinde hem dijital hem de fiziksel pek çok God of War ürünü bulunuyor. Gerçek bir God of War hayranı bu seti muhakkak edinmek isteyecektir!
God of War koleksiyoncu versiyonunun içeriği gerçekten bomba gibi! God of War oyununun özel çelik kutuda yer alacağı pakette Kratos ve oğlu Atreus'un muazzam bir heykeli bulunmakta. Oyunun karakterlerinden olan Huldra Brothers'ın yaptığı oyma ikonlardan ilham alınarak üretilen 2 adet tahta ikon da bu sette. God of War oyununun özel posteri, kumaşa basılı oyun dünyası haritası, Stone Mason karakterinin yüzüğünün tıpkı kopyası, Mimir's Head konuşan anahtarlık, ağaca oyulmuş at ve troll figürleri de bu setin içeriğinde yerlerini almış durumda.
Bu seti edinenler aynı zamanda oyun içinde de pek çok bonus özellik elde edecekler. Defender of the Chosen adlı özel güçlere sahip bir kalkan, Death's Vow adı verilen bir zırh seti, Exile's Guardian adı verilen bir başka kalkan, oyunun hikayesinin öncesini anlatan bir dijital çizgi roman ve oyunun konsept çizimlerini görebileceğiniz dijital bir eskiz kitabı bu özel versiyonda yerini almış durumda. Azılı God of War hayranlarının ağızlarını sulandıracak pek çok içeriğe sahip olan bu setin satış fiyatının yaklaşık 150 euro olması, oyunun çıkış tarihinin de Mart ayına denk gelmesi bekleniyor.