Haberi Paylaş!
FİLM
06.08.2019

James Cameron imzalı Terminator: Dark Fate ile Mahşer Günü sonrasına gideceğiz

Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton'lı kadrosuyla ülkemizde Terminatör: Kara Kader adıyla izleyicileriyle buluşacak olan Terminator: Dark Fate,  1 Kasım'da vizyona giriyor. 


Tüm zamanların en önemli aksiyon - bilim kurgu yapımlarından biri olan Terminator, maalesef ikinci filmi Judgement Day'den beri kan kaybederek varlığını sürdürüyor. Devam filmlerinin hiçbiri ilk iki filmin yanından bile geçemedikleri gibi, yapımcılar sürekli "en iyi devam filmi bu olacak" palavrasıyla milyonları kandırmaya çalıştılar. Genisys adlı korkunç filmi izleyenler ne dediğimizi anladı herhalde! Yine de bir tünelin sonunda bir ışık parladığına inanmak istiyoruz. Terminator'un üzerindeki ölü toprağına bir kez daha üflenmeye çalışılacak.


Terminator: Dark Fate adlı filmin yönetmen koltuğunda ilk Deadpool filmini çektiğinden beri favori yönetmenlerimiz arasına adını yazdıran Tim Miller oturuyor. James Cameron, yine yapımcı olarak projeye dahil olmuş durumda, ancak onun kafasında son 10 senedir malumunuz mavi Avatar'lar dönüyor. Arnold Schwarzenegger'ın dönüşü sürpriz sayılmaz, ancak Judgement Day filminden beri Terminator adıyla aynı cümlede bile yer almaktan imtina eden canımız Linda Hamilton'un (Sarah Connor) dönüşü umarız muhteşem olur. Son dönemin akıl alan güzellerinden Mackenzie Davies'in de filmin yeni nesil "terminator"larından biri olduğunu hatırlatalım. Yeni filmde John Connor rolüyle üne kavuşan Edward Furlong'un da döneceği müjdelendi, ancak bu dönüşün pek de büyük bir rol için olacağını sanmıyoruz.