Haberi Paylaş!
FİLM
08.08.2019

The Addams Family filminden yeni fragman

Gotik korku, fantezi ve komedi türlerini başarıyla harmanlayan The Addams Family, beyazperdeye yepyeni bir animasyonla dönüyor. 13 Aralık'ta vizyona girecek filmin seslendirme kadrosu muhteşem. 


1938'de Charles Addams tarafından karikatür serisi olarak yaratılmış olan Addams Family, 1964'de ilk kez dizi olarak uyarlandıktan sonra ünlenmişti. Gomez Addams, Uncle Fester, Lurch, Grandmama Addams, Wednesday Friday Addams, Pugsley Addams ve Thing karakterleriyle milyonlarca insanın gönlünde taht kuran bu fantastik aile, aradan geçen yıllar içinde birçok kez dizi, film ve çizgi film olarak karşımıza çıktı. Özellikle 1991 yapımı The Addams Family ve 1993 yapımı The Addams Family Values gerçekten de muhteşem yapımlar olarak hafızalarımıza kazındı. Hatta bu sevimli kahramanların bir müzikali bile var.
Sinemanın ve ekranların en uzun soluklu 'fantastik ailesi' olarak nitelendirebileceğimiz Addams Ailesi, şimdi de karşımıza muhteşem bir animasyon film ile çıkıyor. Conrad Vernon ve Greg Tiernan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu animasyon film, 13 Aralık'ta ülkemizde vizyona girecek. Bu ikiliyi Sausage Party'den hatırlayacaksınızdır. Bu animasyonda klasik Addams ailesi karakterleri yine karşımızda olacak. Oscar Isaac Gomez’i, Charlize Theron Morticia’yı, Finn Wolfhard Pugsley’i, Nick Kroll Fester Amca’yı, Bette Midler Büyükanne’yi, Chloe Grace Moretz ise Wednesday’i seslendirecek.