www.postkolik.com/pop-kultur
POP-KÜLTÜR

Fotoğrafların her birinde peri masallarını andıran portreler yaratan Nina, müthiş bir görsel şölen sunuyor. 

Hafif ve kolay içimi sayesinde günün her saati tüketilebilen Prosecco, İngiltere'de keyifli bir girişme ön ayak olmuş. 

Sadece müzik ve konser değil; dolu dolu içeriği ile “Sosyal Medya” kadar renkli ve yaş sınırı olmayan #HashtagFestivali, 14 Ekim’de Maslak Uniq İstanbul’da gerçekleşecek! 

Instagram ve kedi adeta birbirleri için yaratılmışlar! Instagram sayesinde fenomen olan çok kedi gördük ama Luhu bambaşka!

6 Ekim'de yeni sezon için perdelerini açacak olan Baba Sahne'yi kurucusu ünlü oyuncu Şevket Çoruh'tan dinledik. 

7'den 70'e herkesin sevgilisi Ninja Kaplumbağalar bu yıl Cadılar Bayramı'nı birbirinden şık figürlerle karşılıyor!

Sama Bada’yla ve karikatürleriyle henüz tanışmadıysanız, sizleri sanatçının hayal dünyasında bir yolculuğa çıkaralım

Daniel Centeno, yakışıklılığı kadar pilotluk yaptığı uçaklardan çektiği selfie'lerle de ünlü. Peki bu seksi fenomenin sırrı ne?

İnsanların Mars’a gidip koloni kurmasına daha epey bir zaman ve hâlâ çözülmeyi bekleyen birçok gizem olsa da, bilim adamları Mars’la ilgili bazı temel bilgilere yıllar içerisinde ulaştı. 

92 ülkeden tam 50 bin fotoğrafın başvurduğu Wildlife Photographer of the Year 2017, yine muhteşem fotoğraflara ev sahipliği yapıyor. 

Altın Kitaplar, Dan Brown’ın 3 Ekim'de piyasaya çıkacak yeni kitabı Başlangıç’ın birinci bölümünü heyecanı attırmak için 13 Eylül'de internete koyuyor.

Kahve fanatikleri için gerçek bir referans kitabı yolda. Where to Drink Coffee, mükemmel kahveyi arayışınızda gerçek bir rehber olacak. 

Bill Burdon imzalı bu posterler Studio Ghibli tarafından popüler kültür dünyasına kazandırılan harika filmlere saygı duruşu niteliğinde. 

Dünyaca ünlü İngiliz sokak sanatçısı Banksy, Filistin'de açtığı The Walled Off'un otelinin arkasına bir hediyelik eşya mağazası açtı.

Hells Angels MC, Yedikule Hayvan Barınağı'na destek olmak için düzenlemeye başladığı Poker Run etkinliğinde önümüzdeki yıl ünnlü isimleri ağırlamayı hedefliyor. 

Amerika Birleşik Devletlerinde pek çok eyalette yasallaşan medikal marijuana kullanımı sebebiyle akademik müfredat yeşillendirildi.

HBO ve Koio ortaklığıyla tasarlanan bu Jaime Lannister temalı ayakkabıları kazanmak ister misiniz? Westeros ayağınıza geldi!

Stephen King uyarlaması IT'ten ilham alan iki kardeş inanılmaz fotoğraflara imza atmış. Hem şirin hem de dehşet verici!

Schiphol Havalimanı'nın şehre çok yakın olması sebebiyle yaşanan gürültü kirliliğine mimari müdahaleyle akılcı bir çözüm geliştirilmiş. 

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları, ‘Dünyaya Yön Verenler’ serisinin 36. kitabını en önemli müzik dehalarından biri olarak kabul edilen Wolfgang Amadeus Mozart’a ayırdı.

Tamı tamına 7651 parça! Lego'nun bugüne kadar piyasaya sürdüğü en çok parçadan oluşan, en kapsamlı setle tanışın!

Amansız hastalıklarla mücadele eden cesur yürekler, Justice League kahramanlarının kostümlerine bürünmüşler!

Amerikan siyasetinin zirvesi ve bilim dünyasının en sevilen ismi muazzam bir çizgi dizi projesinde bir araya geldi!

Halüsinojen uyuşturucuların en bilinenlerinden olan sihirli mantarlar gelecek seneden itibaren Kaliforniya'da legalleşebilir!

Steven Lear, Game of Thrones karakterlerini efsane albümlerin kapaklarına yerleştirmiş. Sonuca siz karar verin.  

Danimarkalı fotoğrafçı ve yönetmen Anders Overgaard, Burning Man'e yeni fotoğraf kitabı Nothing Left Behind ile farklı bir bakış açısı sunuyor.

Haiti'de ilaçların eczaneler yerine rengarenk dekore edilmiş seyyar ilaç kovalarında satıldığını biliyor muydunuz?

Danimarka'da eski bir devasa vinç otele dönüştürülmüş durumda. Spa merkezi ve toplantı odasıyla her amaca uygun!

ProjectPost30, tek bedene çok meslek sığdıranların hikayelerinin paylaşıldığı bir medya projesi. Projenin yaratıcısı Gökşen Çalışkan sorularımızı yanıtladı.

Onları hep sevimli hatırlıyor olabilirsiniz, ama onlar genç sanatçı Wil Hughes'ın ellerinde bambaşka bir kimliğe büründüler.

Kopenhaglılar resmi olarak 1901 yılından bu yana faaliyet gösteren dövme stüdyosu Tattoo Ole'nin kapanmaması için imza kampanyası başlattı.  

Amerika'nın bazı eyaletlerinde yasallaşan marijuana kullanımı oldukça ilginç istatistikleri de beraberinde getirdi! 

Kıta Avrupası'nın en kadim kent festivallerinden biriyle tanışmaya hazır mısınız? Tüm kedi hayranları bu festivali görmeli!

Red Bull ve farklı disiplinlerden dünyaca ünlü sporcular bir araya gelerek güneş tutulması sırasında müthiş bir çekim yapmışlar.

“Yalnızlığın nesi sevilir ki?” diye düşünüyor olabilirsiniz; fakat ressam ve illüstratör Yaoyo Ma Van As belli ki sizden farklı düşünüyor. 

Fenomen dizi Game Of Thrones ile ilgili haberlerin sonu gelmiyor! Bu kez konumuz, dizinin çekildiği yerleri dolaşıp fotoğraflayan iki kız arkadaş. 


1 / 36
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • instagram
  • Linkedin
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır.
Gondor Medya İletişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti