TASARIM

Japon resim öğretmeni Hirotaka Hamasaki, sınıfındaki kara tahtada tebeşiriyle harikalar yaratıyor.

70 yaşını kutlayan Smeg, 90. yaşını kutlayan Disney kahramanı Mickey Mouse ile harika bir işbirliğine gitmiş ve ortaya bu sınırlı sayıda üretilen bozdolabı çıkmış.

Ünlü saat tasarımcısı Anicorn, NASA’nın 60. yılını ölümsüzleştirmek için NASA’yı temsil eden kırmızı, mavi ve beyaz renklerin etrafında şekillenen bir saat üretti. 

Sevimli kediciklere en sevimli mobilyalar yakışır! Sıradan mobilyaların özel tasarımlarla kedi boyutlarına küçültülmesi müthiş!

İlhamını V12 motorlardan alan Espresso Veloce Royale 01, kahve tutkunlarına muhtemelen gelmiş geçmiş en havalı kahve makinesini sunuyor.

New York’lu inşaatçı altı yıldır Bilbo Baggins'i kıskandıracak kadar güzel, enerji verimli, kavisli ve gür yeşil bitkilerle kaplı çatısı olan bir kır evi üzerinde çalışıyordu. İşte sonucu. 

Zamanın akışını rock’n’roll ruhuyla kontrol altına almak isteyenler için Raymond Weil harika bir AC/DC saati tasarlamış.

Matematik öğretmeni Jacob Mitzling'in orman içine inşa ettiği bu müthiş kulübe adeta masallardan fırlamış gibi durmuyor mu?

Bazı evlere ağaç ev deyip geçmemek lazım zira haberimizde yer alan evi mimari estetiğe ve iç dekorasyonuna şapka çıkartmak isteyeceksiniz!

Monsieur Plant’i duymuş muydunuz? Fransız tasarımcı Christophe Guinet bu takma isimle dokunduğu her şeyi bitkiye çevirip harikalar yaratıyor!

İç mimarlıktan pasta şefliğine geçen Dinara Kasko’nun mimari pastalarına bayılacaksınız! Pasta şefi Dinara Kasko, kek konusunda sıra dışı bir yaratıcılığa sahip!

Yüksek IQ'lu dehalar cemiyeti Mensa'nın bir üyesi olan Sylvester Stallone, yüksek IQ'sunu bu defa oldukça havalı bir saati tasarlamak için kullanmış. 

İngiliz ressam Ellie Benton, ilgi çekici tekniği ve muhteşem renk skalası ile dikkat çekiyor. Resimlerinin hepsine bayıldık!

Endonezyalı ressam; sulu boya, yağlı boya ve kara kalem tekniğini bir arada kullanarak yaptığı harika hayvan resimleri sayesinde adından söz ettiriyor.

90’larda bir anda hızla yayılan ilginç ürünler olurdu. Onlardan biri de “çim adam”lardı. Şimdi daha gelişmiş bir şekilde karşımızdalar...

Kendine has tasarım ve estetik anlayışı olan dövmecileri sizlere tanıtmaya devam ediyoruz...

Makyaj uzmanı olmak günümüzün gözde uğraşlarından. Bu konuya merakı olanlar Daniel’in işlerine bayılacaklar!

Özgür ruhların vazgeçilmez tutkusu olan motosiklet, bu yeni model çadırın ana tasarım sebebi!

Kanadalı ressam Melissa Proudlock’un neden boya olarak şarap kullandığına çok şaşıracaksınız!

Takı tutkunuysanız, sizin için doğru adres Takı Atölyesi. Küpeden kolyeye, yüzükten bilekliğe kadar yüzde 100 el işçiliğyle üretilen onlarca farklı çeşit takı Takı Atölyesi'nde sizleri bekliyor.

Sırbistanlı kara kalem ustası Nikola Čuljić, çizdiği üç boyultu resimlerle algılarınızı zorluyor, resmen şaheser yaratıyor!

Yüzeyi tamamen NASA’dan alınan gerçek verilere uygun olarak üretilen Levimoon, mehtabı masanıza getirecek harika bir lamba. 

Warrior Axe Straight Razor, ruhunda barbarlık olduğunu düşünen erkekler için tasarlanmış. Bu usturayla tıraş olduğunuzu düşünsenize? 

Outline Montreal tarafından üretilen ve sesle aktive olan bu şahane LED maskeler, partilerde coşmak için üretilmiş.

Nerede olursa olsun basketbol oynamaktan keyif alanlara The Swish Portable Basketball Hoop ilaç gibi gelecek. Katlanabilir potası ve filesiyle son derece de şık.

İçerisinde küçük bir kahve değirmeni; değirmenin altında ise filtre bulunan Cafflano, dünyanın ilk her şeyi bir arada sunan kahve makinesi olarak lanse edildi. 

İzlanda'daki meşhur buzulları Eyjafjallajökull ve Mýrdalsjökul arasındaki Thórsmörk’te yer alan bu kabinler, Polonyalı mimar Bartosz Domiczek tarafından tasarlandı.

Lüks otomobil üreticileri piyasaya özel bisikletler çıkarmaya devam ediyor. Mercedes-Benz Style Endurance Bike işte o özel bisiketlerden....   

Dünyaca ünlü lüks yatak üreticisi Savoir Beds ve dünyanın en önemli müzelerinden National Gallery, müthiş yataklar için güçlerini birleştirdiler. 

Çin'de şehrin göbeğinde 108 metre uzunluğundaki gökdelenin üzerinde şelale akıyor. Bu bir hayal değil, fazlasıyla gerçek!

Üç dakika boyunca en sevdiğiniz koku, melodi ve aydınlatma seçeneğiyle yepyeni bir uyanma deneyimi yaşatan Sensorwake Trio, başarılı bir Kickstarter projesi. 

Küpeden kolyeye, yüzükten bilekliğe kadar yüzde 100 el işçiliğyle üretiken onlarca farklı çeşit takı Takı Atölyesi'nde sizleri bekliyor.

Shoal Tent kampçılığa yepyeni bir boyut getirerek, kullanıcılarına su üzerinde kamp yapmak fırsatı sunuyor. İşte yeni nesil kamp anlayışı! 

Ermi van Oers tarafından tasarlanan The Living Light, bir elektrik tesisatına gerek duymadan çalışıyor. Tek yapmanız gereken ise haftada bir sulamak! 

Sadece 20 adet üretilen ve vintage görünümüyle adeta ağızlarımzın suyunu akıtan bu elektrikli bisiklet, efsanevi sörfçü Jeff Clark'ın tasarımı! 

Eski karavanları unutun, bu modern tasarımlı yaşam ünitesi hem günümüzün beklentilerini karşılamayı başarıyor hem de müthiş teknolojisi ve elit iç tasarımıyla dudak uçuklatıyor.


1 / 23
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır.
Gondor Medya İletişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti