TASARIM Hakkında Haberler ve Yazılar Burada! | POSTKOLİK
www.postkolik.com/tasarim
TASARIM

Lüks otomobil üreticileri piyasaya özel bisikletler çıkarmaya devam ediyor. Mercedes-Benz Style Endurance Bike işte o özel bisiketlerden....   

Dünyaca ünlü lüks yatak üreticisi Savoir Beds ve dünyanın en önemli müzelerinden National Gallery, müthiş yataklar için güçlerini birleştirdiler. 

Bazı evleri ağaç ev deyip geçmemek lazım zira haberimizde yer alan evi mimari estetiğe ve iç dekorasyonuna şapka çıkartmak isteyeceksiniz!

Çin'de şehrin göbeğinde 108 metre uzunluğundaki gökdelenin üzerinde şelale akıyor. Bu bir hayal değil, fazlasıyla gerçek!

Üç dakika boyunca en sevdiğiniz koku, melodi ve aydınlatma seçeneğiyle yepyeni bir uyanma deneyimi yaşatan Sensorwake Trio, başarılı bir Kickstarter projesi. 

Küpeden kolyeye, yüzükten bilekliğe kadar yüzde 100 el işçiliğyle üretiken onlarca farklı çeşit takı Takı Atölyesi'nde sizleri bekliyor.

Shoal Tent kampçılığa yepyeni bir boyut getirerek, kullanıcılarına su üzerinde kamp yapmak fırsatı sunuyor. İşte yeni nesil kamp anlayışı! 

Ermi van Oers tarafından tasarlanan The Living Light, bir elektrik tesisatına gerek duymadan çalışıyor. Tek yapmanız gereken ise haftada bir sulamak! 

Sadece 20 adet üretilen ve vintage görünümüyle adeta ağızlarımzın suyunu akıtan bu elektrikli bisiklet, efsanevi sörfçü Jeff Clark'ın tasarımı! 

Eski karavanları unutun, bu modern tasarımlı yaşam ünitesi hem günümüzün beklentilerini karşılamayı başarıyor hem de müthiş teknolojisi ve elit iç tasarımıyla dudak uçuklatıyor.

Hem kütüphane hem de kitabevi olarak hizmet veren bu mimari mucize, görenin gözlerini kamaştırıyor.

Maldivlerin mavi sularının tam ortasında dev bir heykel. Denizin altındaki diğer yarısını yalnıza balıklar ve meraklı dalgıçlar görebiliyor. İşte Coralarium'un hikayesi...

Bir ordu jetinden evriltilen dünyanin en büyük özel jeti tanıtıldı. 25 milyon sterlinlik jetin içinde yok yok; bar, salon, yemek odası, yarısı cam kaplı yatak odaları...

Bir şirket astroit avlayıp Dünya'ya sabitleyerek üzerine bir gökdelen inşa edeceğini duyurdu ve detayları paylaştı. Bu tepetakla dev bir gökdelen..

Norveç'in en büyük ikinci buzulu Svartisen'e daire biçiminde inşa edilen otel 2021'de açılacak.

Bu garip su yatağıyla denizde ilgi çekeceğiniz kesin. Seri üretime geçebilmek için Kickstarter'da fon arayan Pom Pom Floats: Pink Coffin, sahillerin yeni eğlencesi olabilir. 

Okyanuslarda yaşanan kirliliğe dikkat çekebilmek adına okyanus çöpleriyle yapılan 5 tonluk devasa bir balina heykeli Brugge kanalında ziyarete açıldı.  

Retro düşkünü tasarım meraklılarına harika bir ürün bulduk! Alter Furniture, kasetlerin retro objeler olarak kıymetini anlamış ve bu muazzam masaları tasarlamış.

Dayanıklılığını gözünüze kestirdiğiniz bir ağaca kolayca monte edebilen Sky-Pod, çadır keyfini farklı bir seviyeye taşıyor.  

Dolce & Gabbana ve Smeg, güçlerini bir kez daha bir araya getirdiler ve Sicilya bölgesinden esinlenilerek tasarlanan koleksiyonun üçüncü partisini hazırladılar.

Danimarka üretimi olan ve ilhamını Kuzey Avrupa mitolojisinin gece elf'lerinden alan bu çadır kampçıları mest edecek!

Minimalist dövmeler son yılların en gözde dövme trendleri arasında zirvede! Az çizimle çok şey anlatmak yetenek işidir.

Günlük deyip geçmemek lazım! José Naranja'nın çizimleriyle süslenmiş günlükleri görmeden, "günlük tuttum" demeyin!

Ontario ormanlarında, tamamen sizin beğenilerinize göre tasarlanmış muazzam ağaç evlerde yaşamak ister miydiniz?

Hamağın konfor ve çok yönlülüğüyle çadırın konforlu alan ve güvenliğini birleştiren Una Tree Tent, kolay kurulumuyla da dikkat çekiyor. 

Bu çizimleri yapan sanatçı kör oldu! Londralı sanatçı Carl Lavia'nın her biri yaklaşık üç ay süren bu müthiş detaylı çizimlerine bayılacaksınız. 

Tamamı geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılarak yapılmış olan bu karavan eminiz rüyalarınızı süsleyecek!

Koreli tasarımcı Jong-su Kim'in tasarladığı bu şık lamba, dekoratif ürünlere ilgi duyanların görür görmez ilgisini çekecek türden. 

Hermes ve Maple&Swift ortaklığıyla üretilen bu şık langırt masasına verilecek parayla gerçek bir futbol takımı kurabilirsiniz!

Odanızda ya da salonunuzun ortasında, havada duran, içinde şimşekler çakan ve müzik çalan kocaman bir bulut ister misiniz?

Orijinal takıları sevenler için her biri el yapımı olan bu defter kolyeler bizce bulunmaz birer aksesuar ya da hediye olacak.

Zayıflamak için yürüyen merdiven yerine normal merdiven kullananlardan mısınız? Eğer öyleyseniz, bu haberimiz tam sizlik!

Reuters haber ajansı, yıllar içinde çeşitli haberlere konu olan sıra dışı mimariye sahip evleri bir araya getirmiş.

Almanya tüm dünyaya parmak ısırtacak mimari tasarımlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu su köprüsü bir harika!

Tasarım harikası olan bu özel ayakkabıda Nike kalitesi ve Playstation tasarımı bir arada sunulacak. Tanıtım filmi harika!

Normal fişeklerin içindeki kurşun yerine, bu fişekte 12 çeşit çiçek tohumu bulunuyor. Tohum çeşitleri arasında papatya, ayçiçeği, lavanta, karanfil ve gelincik de var.


1 / 22
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır.
Gondor Medya İletişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti